Tel. 512 60 40 92
Email biuro@biznes-marketing.com

Oddział Warszawa
Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa

Oddział Warszawa
Pon. – Pt. 9-18

Strony internetowe

To mechanizm, który ma konkretne zadanie do wypełnienia i w zależności od swej specyfiki i przeznaczenia musi pozyskać dla nas klienta albo sprzedać produkt.

 

Strony internetowe, które tworzymy są oparte na systemach zarządzania treścią, dzięki temu są czytelne oraz proste w obsłudze.

Dzięki optymalizacji treści, są one przygotowane pod przyszłe pozycjonowanie.

 

Oferujemy swoją pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego oprogramowania oraz grafiki dostosowanej do charakteru działalności.

Zapewniamy dożywotnią gwarancję na funkcjonalność strony internetowej oraz przeprowadzamy szkolenia dla personelu z obsługi wybranego systemu zarządzania treścią (CMS).

 

Naszym celem będzie stworzenie takiego narzędzia które uzupełni i spotęguje działania marketingowe na stronie w celu pozyskania nowych klientów.

Zastosujemy szereg mechanizmów, które pomogą w komunikacji z klientem.

 

Przed przystąpieniem do realizacji wypełnimy ankietę następnie po podpisaniu umowy przygotujemy projekt graficzny i dopiero wtedy po naniesionych poprawkach zajmiemy się kodowaniem.

 

Wyposażymy stronę w takie narzędzia, które wyróżnia ją na tle konkurencji. Sprawimy że będzie skuteczna i stanie się idealnym narzędziem pozyskującym nowych klientów.

Dla państwa przygotujemy specjalną stronę która stanie się integralną częścią systemu pozyskiwania klientów.

 

Pomożemy w prowadzeniu witryny i zwiększaniu konwersji ( pozytywnych wyników wychodzących z działań na

stronie.)